همانطور که هری و ران برای شام به قلعه می رفتند، جیب های آنها با کیک های سنگی که آنها بسیار مؤدبانه بودند از آنها متنفر بودند، هری فکر کرد که هیچ یک از درس هایی که او تا به حال به آن داده بود، چای با هقرید آیا هگارد این بسته را فقط در زمان جمع آوری کرد؟ در حال حاضر کجا بود؟ و آیا هقرید چیزی در مورد اسنیپ می دانست که نمی خواست هری را بگوید؟

فصل 9

نیمه شب دوئل

هری هرگز باور نکرد که او یک پسر را که از دادلی خوشش می آید ملاقات کند، اما قبل از اینکه او را دراکو مالفوی ملاقات کند. با این حال، Griffindors سال اول تنها Potions با Slytherins داشتند، بنابراین آنها مجبور نبودند تا با مالفوی بسیار کار کنند. یا حداقل، آنها تا زمانی که متوجه نشوند که در اتاق عمومی مشترک گریفیندور پنهان شده بودند، آنها را نادیده گرفتند. درس های پرواز شروع می شود در روز پنج شنبه - و گریفیندور و Slytherin خواهد شد یادگیری با هم.

هری به طور تاریک گفت: "به طور معمول. "فقط آنچه من همیشه می خواستم. برای ایجاد یک احمق از خودم بر روی جاروبرقی در مقابل مالفوی. "

او به دنبال یادگیری پرواز بیش از هر چیز دیگری بود.

ران به طور منطقی گفت: "شما نمی دانید که شما خودتان را احمق خواهید کرد." "به هر حال، می دانم که مالفوی همیشه در مورد اینکه چطور او در کوییدیچ خوب است، اما من شرط می بندم که این همه صحبت است."

مالفوی قطعا در مورد پرواز بسیار صحبت کرد. او با صدای بلند در مورد اولین سالها شکایت کرد و هرگز به تیم تیم کوییدیچ نرسید و به داستانهای طولانی و غرورآمیز که همیشه به نظر می رسید او را به شدت فرار از مغول ها در هلیکوپتر می کرد، گفت. او تنها نیست، با این حال: همانطور که Seamus Finnigan به آن گفت، او بیشتر دوران کودکی خود را در زرق و برق در اطراف حومه شهر خود در جارو برقی اش گذراند. حتی رون به همه کسانی که می خواهند در مورد زمانی که تقریبا به یک جارو برقی چسبیده به جارچی قدیمی چارلی گوش می دادند بگوید. هر کس از خانواده های جادوگر به طور مداوم درباره کوییدیچ سخن می گفت. ران در حال حاضر یک بحث بزرگ با دین توماس، که خوابگاه خود را در مورد فوتبال به اشتراک گذاشته است. ران نمیتوانست ببیند چه چیزی در مورد یک بازی هیجان انگیز بود و فقط یک توپ داشت که هیچکس مجاز به پرواز نبود. هری Ron prodding پوستر دین تیم فوتبال West Ham را گرفت و تلاش کرد تا بازیکنان را حرکت دهد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوری سلامت Rasul دکتر متخصص بيماري بواسير kaspyn راهنمایی برای ارزهای دیجیتال راه اندازی سیستم پیشرفته تلفن مشاوره روانشناسی ذهن نو